2016 Makyajlı Renault Clio

2016 model Renault Makyajlı Clio Görücüye çıktı. Renault, en bir sürü satılan modeli meydana gelen Clio'nun makyajlı halini zaman yüzüne çıkardı. İşte yeni Clio'nun Renault Ülkemiz aracılığıyla yayınlanan bütün ayrıntıları. Makyajlı 2016 Renault Clio Resmi Olarak Duyuruldu.

Dünya genelinde 13 milyon satış adedine sahip Clio'nun lansmanından tam yirmi yıl ardından Renault, CLIO'yu yeniliyor ve zaman yüzüne çıkarıyor. Yenilenen CLIO, sahip meydana geldiği far tasarımı ve full-LED Pure Vision farlarıyla beraber yeni dizayn ayrıntıları yardımıyla bir sürü daha cazip bir görünüme sahip. Yeni CLIO sektörün en kapsamlı aktarma uzuvları yelpazesinden bir tanesini sunuyor.

Stil: Yeni CLIO bütün nitelikleri içerisinde barındırıyor

Clio IV markanın 2012'de meydana çıkan yeni dizayn kimliğini içerisinde barındıran önce Renault modeliydi. Belli modellerde yer alan C şekilli gündüz sürüş ışıklarını da içerir full-LED aydınlatma imzası yardımıyla Yeni CLIO Renault'nun dizayn kimliğini vurgulamayı sürdürüyor. Otomobilin ön bölümünde üstünde Renault logosu yer alan ızgara tamamen yine tasarlandı bununla beraber aşağı kısmı arabaya daha çağdaş bir gökyüzü katmak amacıyla zenginleştirildi. Geride ise daha çok sağlamlık duygusu vermesi durumundan etek kısmı çizgileri yine tasarlandı.

Yeni Clio'ya 4 yeni nitelik seçeneği ilave etti (Intense Kırmızı, Titanyum Grisi, İnci Beyazı ve Demir Mavisi). Bununla beraber yeni jantlar ve jant kapaklarıyla beraber bir sürü daha kapsamlı kişiselleştirme yazılımı da müşterilere sunuluyor olacak.

Yeni CLIO bundan önce Renault'nun üst segment modellerinde kullanılan malzemeler ile donatıldı. İç mekanda kullanılan döşemeler yeni ve kullanılan plastik akşamların dokunuş ve görüntü kalitesine özel ehemmiyet gösterildi. Krom detaylar ise daha dingin ve mat bir görünüme sahip; renkler ise bir sürü daha elit. Yeni Clio baştan çıkarıcı dizayn ve fazla yüksek kalifiye detaylar aralarında nihai derece cazip bir balans oluşturuyor.

Sürüş keyfi, web irtibatı ve ataklık: her ihtiyaca yanıt verici özellikler

Altı vitesli düz vites kutusu ile eşleştirilen daha kuvvetli ve petrol açısında randımanlı bir.5 dCi 110 dizel motor, Yeni CLIO'nun motor seçeneğini zenginleştiriyor. Benzinli Energy TCe 120 motorla beraber altı vitesli düz vites kutusu ile bununla beraber sunuluyor. Yeni CLIO tam 11 motor/vites kutusu seçeneği yardımıyla sektörün en kapsamlı aktarma yelpazesinden yelpazesinden bir tanesini sunuyor.

Yeni CLIO, müşterilerinin beklentilerine daha çok yanıt vermek üzere kapsamlı bir opsiyon seçeneği sunası durumundan Media Nav Evolution ve Renault R-Link Evolution isimiyle 2 çeşitli bağ teknolojili multimedya sistemiyle sunuluyor. Yeni CLIO, bir sürü daha alıcı bir ses tecrübesi amacıyla Bose ses kalitesiyle donatılan önce B segmenti Renault modeli.

Arka park sensörlerine ayrıyeten Yeni Clio, versiyona ilişkili olarak, ön park sensörleri ve geriye vites kamerası da sunuyor. Daha üst segment modellerde yer alan Easy Park Assist sistemi yardımıyla park manevraları Otomobilin bizzat aracılığıyla yapılıyor.

Lansmandan bu yana getirilen Initiale Paris versiyonu

INITIALE PARIS imzası, bir dizi özel nitelik ve malzeme tüketimi yardımıyla en üst düzeydeki Renault gezi konforunu sunuyor. Özel bir gri nitelik (metalik), Nappa deri kaplı araç direksiyonu simidi, Nappa deri kaplı vites kolu, özel kapı panelleri, ön panel döşemesi ve arzu eder kara ister de siyah/beyaz olarak seçim edilebilecek deri koltuklar araçla beraber getirilen özellikler aralarında yer ediniyor. Yeni CLIO'nun INITIALE PARIS versiyonu; BOSE® premium audio, LED Pure Vision farlar ve C-şekilli gündüz sürüş ışıkları, bağ teknolojili servisleri ve geriye fikir kamerasıyla beraber R-LINK Evolution multimedya sistemi ve Easy Park Assist sistemi standart ekipmanlarıyla dikkat çekiyor.

Yeni CLIO INITIALE PARIS ile beraber 2 çeşitli benzinli motor (90bg veya 120bg) ve 2 dizel motor (90bg veya 110bg) seçeneği mevcut. Bu motorlar düz vites kutusu veya versiyona ilişkili olarak EDC çift kavramalı otomatik vites kutusu ile alınabiliyor.

Yeni Clio Ülkemiz ve diğer ülkelerde senenin nihai çeyreğinde yolarda görülmeye başlayacak.

YatayreklamHızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.