Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

ARAÇ KİRALARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR NELERDİR?

"Gaziantep'te otomobil kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekir?" sualinin cevaplarını bu makalemizde bulabileceksiniz.. Otomobil kiralamak sizin güvenliğiniz için mühimdir. Bu sebeple yazımızı dikkatle incelemelisiniz.

Gaziantep'te otomobil kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekir? İlk önceliğiniz emin bir firmadan arabanızı kiralamanız gerekiyor. Kiraladığınız otomobil legal olmalıdır. Kiralama yapacağınız firmanın bakım ve servis noktalarının yol güzergâhınızda olması gerekiyor. Otomobilin kilometresine dikkat etmelisiniz. Şehirlerarası otomobil kiralamayı düşünüyorsanız, kiralayacağınız Otomobilin yepyeni olmasına dikkat etmelisiniz. Uzun yöntemde başınızın derde girmesine mani olmuş olursunuz. Bununla Birlikte ABS, fren, emniyet kemeri, hava yastığı benzeri donanımlarının tam olmasına dikkat etmelisiniz.

Yanınızda aileniz varsa bilhassa çocuk koltuğu istek etmelisiniz, çocukların güvende kalmasını sağlamalısınız. Aracınızı kiralamadan öncesinde bir arızası var mı diye muayene etmelisiniz. Farları, sileceklerin, ışıkların, yağının vb. aksamının tam olduğuna dikkat etmelisiniz. Şayet rastgele birinde aksaklık varsa sözleşmenize not düşmelisiniz Arabayı kiralamadan öncesinde kesinlikle sözleşme yapınız. Daha daha sonra doğabilecek problemlerin önüne geçmek yerine epeyce mühimdir.

Aracın kaskosunun olmasına dikkat etmelisiniz. Kiralanan arabalarda otomobil kaskosu yoksa kaza yaptığı zaman trafik sigortası ödemeyeceğinden siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kiralayacağınız Otomobilin neleri kapsadığına dikkat ediniz, mesela saat başı para alınan araçtan saati geçtiğinde ne civarı para eklendiğine dikkat ediniz. Kiraladığınız vakti geçirmemeye çalışın. Anahtar teslim maliyetini sıkı öğrenin.

Gaziantep'te otomobil kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekir? Aklınıza takılan bu problemin yanıtı Öznur Araba Kiralama şirketidir. Seyahatinizin güzel, emin ve sıkı olabilmesi için emin bir şirket var olan Öznur Araba Kiralamayı tercih etmelisiniz. Gönül rahatlığıyla dilediğiniz yere gidebilir sizlere imkanı sunulacak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kendiniz ve çocuklarınızın güvenliği için sizlerde Öznur Araba kiralamaya geliniz.

YatayreklamHızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.