Aracımı kiraya vermek istiyorum?

Aracını kiraya verip para kazanmak istiyorsan işte sana fırsat, uygun şartları taşıyan araçlarınızdan sizlere kazanç imkanı sunuyoruz. Aşağıdaki yazımızı dikkatlice okuyun. Sizde aracımı kiraya vermek istiyorum diyorsanız hemen bize ulaşın..

Ev ve Araç Kira Gelirlerini Karşılaştırın

Ortalama Bir Konuttan Elde Edilecek Geliri Hesaplayalım 

10-20 yaşlarında lüks olmayan bir daireyi ortalama 200.000 TL'ye satın alabilirsiniz Bu konuttan ortalama olarak maksimum 1.000 TL gelir elde edebilirsiniz. Yani Yılda 12.000 TL ! Aynı yatırım bütçesiyle Araba Kiralama yöntemi ile ne kadar gelir elde edersiniz hemen bakalım...

Ortalama Bir Arabadan Elde Edilecek Geliri Hesaplayalım 

Ev Yatırımında 200.000 TL sermaya ile aylık 1000 yıllık 12.000 TL gelir elde edebilmiştik. Aynı sermaye ile şimdi şöyle hesap yapalım. Her biri 50.000 TL den 4 adet araba aldığınızda, ortalama 1.000 TL* araç başı gelir elde ediyorsunuz. Yani aylık 4.000 TL yılda ise 48.000 TL. Hesaplamalarınızı iyi yapın doğru yatırımlar ile daha çok kazanın.

4 yıllık Sektör Tecrübemizle Kazandırıyoruz. 

 Bünyemizde çalıştığımız kurumsal, operasyonel, filo kiralama yöntemi ile kamu, kurum özel sektör firmalarına araç kiralama hizmeti veriyoruz. Araçlarınıza değerinde, zamanında ödeme yapıyoruz. Yatırım amaçlı yada mevcut da bulunan araçlarınızdan yüksek gelir elde etmek istiyorsanız hemen bizi arayın 0 (532) 053 32 62. Portföyümüzde bulunan araç sahipleri en büyük referans unusurumuzdur. Kurumsal çalışma sistemi ve zamanında ödeme. Bizi arayarak uzman ekibimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

YatayreklamHızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.