Nazilli'de Polis Memuru Önce Karısını Sonra Kendisini Vurdu

Aydın'a bağlı nazilli ilçesinde, polis olarak görev yapan Safiye Gedik ile kocası Engin Gedik arasında belirlenemeyen bir sebeple tartışma çıktı. Engin Gedik, önce polis olan karısını vurduktan sonra da kendisini silahla vurdu.

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, polis memuru Safiye Gedik (35) ile kocası Engin Gedik (37) arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Engin Gedik, polis memuru olan karısının silahını alarak önce karısını sonra kendisini vurdu. Yaralı çift hastanede tedavi altına alındı.

BİLİNMEYEN BİR NEDENLE TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

Olay, bugün saat 21.30 sıralarında Yeni mahalle Ordu Caddesi'nde meydana geldi. Yaklaşık bir yıl önce Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nde göreve başlayan polis memuru Safiye Gedik ile Devlet Demiryolları'nda hareket memuru olarak görev yapan kocası Engin Gedik, evlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

ÖNCE EŞİNİ SONRA KENDİSİNİ VURDU

Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından Safiye Gedik, polisi arayıp meslektaşlarından yardım istedi. Karısının polisi araması üzerine öfkelenen Engin Gedik, karısının beylik tabancasını alarak önce eşinin çenesinin alt kısmından ateş ettikten sonra kendi çenesine dayadığı tabancayı ateşledi.

YARALI ÇİFT HASTANEYE KALDIRILDI

Silah seslerini duyan komşuların haber vermesiyle bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından yaralı çift ambulansla Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Safiye Gedik'in boğazından giren merminin kaşından çıktığı öğrenilirken, Engin Gedik'in de çenesinden giren merminin alnından çıktığı belirlendi. Ağır yaralı olan Safiye ve Engin Gedik'in hayati tehlikelerinin devam ettiği bildirildi. Olayın ardından Nazilli İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Daşdemir de hastaneye gelerek bilgi aldı.

AYNI APARTMAN

Olayın yaşandığı Mimoza Apartmanı'nda yaşayanların iki sene önce de bir cinayete tanıklık ettikleri ortaya çıktı. 12 Aralık 2014 günü gerçekleşen olayda Nazilli Devlet Hastanesi'nde laboratuvar teknisyeni olan Ayşegül Kurtuluş'un, aynı hastanede biyokimya uzmanı olarak görev yapan doktor eşi Hasan Kurtuluş (45) tarafından 35 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YatayreklamHızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.