Karataş Oto Kiralama Gaziantep

Karataş Oto Kiralama olarak Gaziantep ve tüm çevre il ve ilçelerine 7/24 araç kiralama hizmeti sunmaktayız.Araç ihtiyacı olan herkese talep ettiği marka ve modellerde araçlar temin ediyoruz. Karataş araç kiralama firması olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır güven ve konfor sağlıyoruz.Gaziantep Karataş Rent A acar firması olarak araç ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Çünkü Araç kiralamayı sizin için en güvenli hale getirdik. Bizlere 0553 953 38 62 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak için düşünmenize gerek kalmadan konforlu, şık, güvenli hizmeti size sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli olduğundan araçlarımız bakımlı ve sigortalıdır. Yapılan bütün muayene, kasko, zorunlu trafik sigortası ve vergi gibi masraflar şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Kiralama döneminin sonunda araçlarınız istediğiniz takdirde yenileriyle değiştirilecektir. Kaza, arıza ve serviste geçirilen sürede size yeni araç tahsis edilerek mağdur olmanız önlenecektir. Yedek parça değişiminde ekstra ücret ödemeyeceksiniz. Eğer işletme olarak araç kiraladıysanız faturaları gider olarak göstererek avantaj sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralayabilirsiniz. Uzun vadede araç kiralamanız durumunda süre uzadığından daha uygun fiyatla aracı kiralayacaksınız. Ulaşım sırasında bir sorun yaşamanız durumunda ekibimiz size yardımcı olarak mağdur olmanızı engelleyecektir. Araç kiralamak için firmaları tek tek araştırmanıza gerek kalmadan sizlere yardımcı oluyoruz. Muayenelerini ve bakımlarını yapmış olduğumuz araçları vakit kaybetmeden kiralayabilirsiniz. Gaziantep ve çevresindeki bütün araç kiralama firmalarına sizin için ulaşıyoruz. En kaliteli ve uygun hizmeti almanız için hizmet veriyoruz. Şirketimiz profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Yedi gün yirmi dört saat her an hizmetinizde olan firmamız engin tecrübesi ile sizlere yardımcı oluyor.


Gaziantep 'te yaşıyorsanız tercih edeceğiniz, güvenebileceğiniz en doğru firma Gaziantep oto kiralama.. Karataş A Car‘dan yararlanmak için bize web sitemizden ulaşabilirsiniz. Daha iyi ve kaliteli hizmet alabilmek için bize istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz. Araç kiralamak için tek şey bize ulaşmak.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

whatsapp
hemenara